Škrtica.

Laptop HP OB 3 16-by0036nn, DJ7V4EA#ABB

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.365 KM

Ponude iz 3 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.365 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (3)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 14. 10. 2026. 1.365 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.376 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.469 KM Kupi

Specifikacije

ModelNOT HP OB 3 16-by0036nn, DJ7V4EA#ABB
PartNoDJ7V4EA#ABB
Garancija0
ProizvođačHP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
18. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
17. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
16. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
15. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
15. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
14. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
14. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
14. 10. 2026.Drinex Computers1.365 KM
13. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
13. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
13. 10. 2026.Drinex Computers1.365 KM
12. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
12. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
12. 10. 2026.Drinex Computers1.365 KM
11. 10. 2026.A1 Team1.469 KM
11. 10. 2026.RedBit Solutions1.376 KM
11. 10. 2026.Drinex Computers1.365 KM
6. 10. 2026.A1 Team1.469 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.