Škrtica.

Laptop HP P4G1i16 U7 255U, D0UU9ET#BED

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.175 KM

Ponude iz 3 trgovine. Najniža dostupna cijena: 2.175 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (3)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 2.175 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.194 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.339 KM Kupi

Specifikacije

ModelNOT HP P4G1i16 U7 255U, D0UU9ET#BED
PartNoD0UU9ET#BED
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
19. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
18. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
17. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
16. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
15. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
15. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
14. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
14. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
13. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
13. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
12. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
12. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
11. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
11. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
6. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
6. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM
6. 10. 2026.Drinex Computers2.175 KM
5. 10. 2026.A1 Team2.339 KM
5. 10. 2026.RedBit Solutions2.194 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.