Škrtica.
Laptop HP ProBook 4 G1a R5/16G/512G/FreeDOS (CA6V4AT)

Laptop HP ProBook 4 G1a R5/16G/512G/FreeDOS (CA6V4AT)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.767 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.767 KM (najviša uporediva 2.079 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 1.767 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.772 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.865 KM Kupi
Mitalex Na stanju 29. 10. 2026. 1.887 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 29. 10. 2026. 1.901 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 2.002 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.028 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 2.079 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.805 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.821 KM Kupi

Specifikacije

BojaPike Silver
BrendHP
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
KompletDijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB
ProcesorAMD Ryzen 5
SSD disk512 GB
DimenzijeFreeDOS
Garancija1L
Priključci1 HDMI 2.1; 1 kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon; 1 RJ-45; 1 utor za sigurnosni lokot; 2 USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala od 5 GB/s (uključeno);
TouchscreenNE
Garancija mj12 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja- 220 (up to 4.9 GHz max boost clock, 22 MB cache, 6 cores,12 threads) with AMDRadeon™ 740M Graphics
Miš i tastaturaTipkovnica otporna na prolijevanje sa numeričkom tipkovnicom
Operativni sistemFreeDOS
Optička jedinicane
Izvorna kategorijaLaptopi
Dodatne informacijeRealtek RTL8111HSH-CG GbE
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 56 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni infoDijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB
Bežično povezivanjeMediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) and Bluetooth® 5.3wireless card
Dimenzije Š x D x V35,94 x 25,1 x 1,7 cm (straga); 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (sprijeda)
Procesor Dodatni info- 220 (up to 4.9 GHz max boost clock, 22 MB cache, 6 cores,12 threads) with AMDRadeon™ 740M Graphics
SSD disk Dodatni infoPCIe NVMe Value
Broj stranica za ispisAMD Ryzen 5
Priključci Dodatni info2 USB Type-C® priključka s brzinom prijenosa signala od 20 GB/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja
Memorija RAM Dodatni infoDDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM, up to 64GB
Baterija i napajanje Dodatni infoUSB Type-C® adapter od 45 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.805 KM
29. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.028 KM
29. 10. 2026.eKstore1.772 KM
29. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba1.901 KM
29. 10. 2026.Mitalex1.887 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
29. 10. 2026.PC Market1.767 KM
29. 10. 2026.Genelec1.821 KM
28. 10. 2026.ProComp1.805 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.028 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.887 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.901 KM
28. 10. 2026.eKstore1.772 KM
28. 10. 2026.PC Market1.767 KM
28. 10. 2026.Genelec1.821 KM
27. 10. 2026.ProComp1.805 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
27. 10. 2026.Genelec1.821 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.028 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
27. 10. 2026.eKstore1.772 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.887 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.901 KM
27. 10. 2026.PC Market1.767 KM
26. 10. 2026.ProComp1.805 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.887 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.901 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.028 KM
26. 10. 2026.PC Market1.767 KM
26. 10. 2026.eKstore1.772 KM
26. 10. 2026.Genelec1.821 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.