Škrtica.
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 U5/16G/512/DOS (CT1E0AT)

Laptop HP ProBook 4 G1i 16 U5/16G/512/DOS (CT1E0AT)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.826 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.826 KM (najviša uporediva 2.149 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.826 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.831 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.925 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.950 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.963 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.069 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.097 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.149 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.865 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.882 KM Kupi

Specifikacije

BojaPike Silver
BrendHP
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
KompletDijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB
ProcesorIntel Core 5
SSD disk512 GB
DimenzijeFreeDOS
Garancija1L
Priključci1 HDMI 2.1; 1 kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon; 1 RJ-45; 1 utor za sigurnosni lokot; 2 USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala od 5 GB/s (uključeno);
TouchscreenNE
Garancija mj12 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja120U (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads)
Miš i tastaturaTipkovnica otporna na prolijevanje, s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom
Operativni sistemFreeDOS
Optička jedinicane
Izvorna kategorija15 in+/38 cm+ zaslon
Dodatne informacijeRealtek RTL8111HSH-CG GbE
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 56 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni infoDijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB
Bežično povezivanjeBežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card
Dimenzije Š x D x V35,94 x 25,1 x 1,7 cm (straga); 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (sprijeda)
Procesor Dodatni info120U (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads)
Broj stranica za ispisIntel Core 5
Priključci Dodatni info2 USB Type-C® priključka s brzinom prijenosa signala od 20 GB/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja
Memorija RAM Dodatni infoDDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM
Baterija i napajanje Dodatni infoUSB Type-C® adapter od 45 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.865 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.149 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.097 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.069 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.950 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.925 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.963 KM
28. 10. 2026.eKstore1.831 KM
28. 10. 2026.PC Market1.826 KM
28. 10. 2026.Genelec1.882 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.925 KM
27. 10. 2026.Genelec1.882 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.149 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.097 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.069 KM
27. 10. 2026.eKstore1.831 KM
27. 10. 2026.PC Market1.826 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.950 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.963 KM
26. 10. 2026.ProComp1.865 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.149 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.950 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.925 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.963 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.069 KM
26. 10. 2026.eKstore1.831 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.097 KM
26. 10. 2026.PC Market1.826 KM
26. 10. 2026.Genelec1.882 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.069 KM
25. 10. 2026.ProComp1.865 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.925 KM
25. 10. 2026.Genelec1.882 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.149 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.097 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.950 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.696 KM
25. 10. 2026.PC Market1.826 KM
25. 10. 2026.eKstore1.831 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.