Škrtica.
LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABR8 laptop 82XM00LMUS

LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABR8 laptop 82XM00LMUS

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 1.249 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.249 KM (najviša uporediva 1.429 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.269 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.286 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.329 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.429 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.269 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.269 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.269 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 13. 10. 2026. 1.269 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.344 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 1.375 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandLenovo
CPU tipRyzen 7
Garancija12 mjeseci
ProizvođačLenovo
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.344 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.269 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.286 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
28. 10. 2026.iConnect1.249 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.269 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.269 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.269 KM
27. 10. 2026.ProComp1.344 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.269 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.269 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.269 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.286 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.269 KM
27. 10. 2026.iConnect1.249 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
26. 10. 2026.ProComp1.344 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.286 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
26. 10. 2026.iConnect1.249 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.269 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.269 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.269 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.269 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.286 KM
25. 10. 2026.ProComp1.344 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.269 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.269 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.269 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.269 KM
25. 10. 2026.iConnect1.249 KM
24. 10. 2026.ProComp1.344 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.269 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.