Škrtica.
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 laptop 83K1009HSCW

Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 laptop 83K1009HSCW

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 1.749 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.749 KM (najviša uporediva 1.835 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.775 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.835 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.775 KM Kupi

Specifikacije

BrandLenovo
Garancija24 mjeseca
ProizvođačLenovo
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.775 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.775 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.749 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.749 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.749 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.749 KM
27. 10. 2026.ProComp1.775 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.749 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.749 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.775 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.749 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.749 KM
26. 10. 2026.ProComp1.775 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.775 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.749 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.749 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.749 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.749 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.775 KM
25. 10. 2026.ProComp1.775 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.749 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.749 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.749 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.749 KM
24. 10. 2026.ProComp1.775 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.749 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.749 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.749 KM
24. 10. 2026.Laptopi.ba1.749 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.835 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.