Škrtica.
LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL laptop 21SH008GRI/1TB

LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL laptop 21SH008GRI/1TB

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 2.029 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.029 KM (najviša uporediva 2.289 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.029 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.039 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.125 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.289 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.029 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.029 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.029 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.029 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.058 KM Kupi

Specifikacije

BrandLenovo
Garancija12 mjeseci
ProizvođačLenovo
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
28. 10. 2026.ProComp2.058 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.029 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.039 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.029 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.029 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.029 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.029 KM
27. 10. 2026.ProComp2.058 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.029 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.029 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.039 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.029 KM
27. 10. 2026.Igre.ba2.029 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.029 KM
26. 10. 2026.ProComp2.058 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.039 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
26. 10. 2026.Igre.ba2.029 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.029 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.029 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba2.029 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.029 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.039 KM
25. 10. 2026.ProComp2.058 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba2.029 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba2.029 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.029 KM
25. 10. 2026.Igre.ba2.029 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba2.029 KM
24. 10. 2026.ProComp2.058 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba2.029 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba2.029 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.