Škrtica.
LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 laptop 21T9006CIG

LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 laptop 21T9006CIG

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 1.999 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.999 KM (najviša uporediva 2.259 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.014 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 25. 9. 2026. 2.100 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.259 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 14. 9. 2026. 1.999 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.032 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 2.217 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandLenovo
CPU tipi5
Garancija12 mjeseci
ProizvođačLenovo
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)14
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.032 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
28. 10. 2026.iConnect1.999 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
27. 10. 2026.ProComp2.032 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
27. 10. 2026.iConnect1.999 KM
26. 10. 2026.ProComp2.032 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
26. 10. 2026.iConnect1.999 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
25. 10. 2026.ProComp2.032 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
25. 10. 2026.iConnect1.999 KM
24. 10. 2026.ProComp2.032 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
24. 10. 2026.iConnect1.999 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
23. 10. 2026.ProComp2.032 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.