Škrtica.
LENOVO ThinkPad X9 Aura laptop 21QA0035US

LENOVO ThinkPad X9 Aura laptop 21QA0035US

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 4.099 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 4.099 KM (najviša uporediva 4.839 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 4.099 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 4.322 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 25. 9. 2026. 4.505 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 4.839 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.362 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 4.421 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM32GB
BrandLenovo
CPU tipUltra 7
Garancija12 mjeseci
ProizvođačLenovo
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)14
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp4.362 KM
29. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
29. 10. 2026.Igre.ba4.299 KM
29. 10. 2026.iConnect4.099 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
28. 10. 2026.Igre.ba4.299 KM
28. 10. 2026.iConnect4.099 KM
28. 10. 2026.ProComp4.362 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
27. 10. 2026.ProComp4.362 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
27. 10. 2026.Igre.ba4.299 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
27. 10. 2026.iConnect4.099 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
26. 10. 2026.Igre.ba4.299 KM
26. 10. 2026.iConnect4.099 KM
26. 10. 2026.ProComp4.362 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
25. 10. 2026.ProComp4.362 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
25. 10. 2026.Igre.ba4.299 KM
25. 10. 2026.iConnect4.099 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.