Škrtica.
LENOVO Yoga 7 16ILL10 2in1  laptop 83JT0001US

LENOVO Yoga 7 16ILL10 2in1 laptop 83JT0001US

Kategorija: Laptopi · Brend: Lenovo

od 2.249 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.249 KM (najviša uporediva 2.539 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.264 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.360 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.539 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.284 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 2.540 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandLenovo
CPU tipUltra 7
Garancija12
ProizvođačLenovo
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.264 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.360 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
28. 10. 2026.iConnect2.249 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
28. 10. 2026.ProComp2.284 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.360 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
27. 10. 2026.ProComp2.284 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
27. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.264 KM
27. 10. 2026.iConnect2.249 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.405 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.264 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.360 KM
26. 10. 2026.iConnect2.249 KM
26. 10. 2026.ProComp2.284 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.405 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.360 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.405 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.264 KM
25. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
25. 10. 2026.ProComp2.284 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.360 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.