Škrtica.
LG 34″ OLED GXD UltraGear MonRGB, 800R, WQHD, 240Hz, 0.03msDP, 2xHDMI, 2xUSB, 2x7W Speaker

LG 34″ OLED GXD UltraGear MonRGB, 800R, WQHD, 240Hz, 0.03msDP, 2xHDMI, 2xUSB, 2x7W Speaker

Kategorija: Ostalo · Brend: LG

od 2.205 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.205 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 2.205 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 2.345 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 2.559 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 2.621 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 24. 7. 2026. 2.657 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 16. 10. 2026. 2.820 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 3.029 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 12. 10. 2026. 2.799 KM Kupi

Specifikacije

HDMI2
VESA100x100
BrandLG
BrendLG
Grupa34"
PivotDa
SwivelDa
USB 3.02
Garancija3 godine
Svjetlina251-300
ZvučniciDa
Dijagonala34"
Rezolucija3440 x 1440
Tip panelaOLED
Osvetljenje251-300
Display Port1
Odnos strana21:9
ProizvođačLG
Osvježavanje240Hz
Ugao gledanja178/178
VESA standard100x100
Vrsta matriceOLED
Dijagonala(inch)34
Zakrivljen ekranDa
Dimenzije zaslona34"
Podesiv po visiniDa
Zakrivljen zaslonDa
Izvorna kategorijaMonitori
Podesivost po visiniDa
Rezolucija Dodatni info21:9

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm3.029 KM
26. 10. 2026.PC Market2.205 KM
25. 10. 2026.PC Market2.205 KM
25. 10. 2026.eKstore2.621 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.345 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.559 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.029 KM
16. 10. 2026.Biscomm2.483 KM
16. 10. 2026.PC Market2.674 KM
16. 10. 2026.eKstore2.621 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions2.844 KM
16. 10. 2026.Mitalex3.142 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers2.820 KM
12. 10. 2026.ProComp2.799 KM
2. 8. 2026.Biscomm2.483 KM
2. 8. 2026.eKstore2.621 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions2.844 KM
2. 8. 2026.Mitalex3.142 KM
2. 8. 2026.Drinex Computers2.820 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.