Škrtica.
LG inverter klima uređaj S12ET

LG inverter klima uređaj S12ET

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: LG

od 1.135 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.135 KM (najviša uporediva 1.199 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Therm Master Na stanju 26. 10. 2026. 1.135 KM Kupi
MG Mind Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Centrum Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.800 KM Kupi
Rshop Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.013 KM Kupi

Specifikacije

BojaBijela
BrendLG
VrstaKlima uređaj
Garancija3 god
Tip klime12ka
Vrsta klimeZidni split
Tip kompresoraInverter
Kapacitet klima3.5kW
Izvorna kategorijaInverter klime > Klima uređaji
Grijač + grijanje doNe, -10
Energetska efikasnost (grijanje/hlađenje)A++/A+

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Rshop1.013 KM
28. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
28. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
27. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
27. 10. 2026.Rshop1.013 KM
27. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
26. 10. 2026.Rshop1.013 KM
26. 10. 2026.Therm Master1.135 KM
26. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
26. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
25. 10. 2026.Therm Master1.135 KM
25. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
25. 10. 2026.Rshop1.013 KM
25. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
24. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
24. 10. 2026.Rshop1.013 KM
24. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
23. 10. 2026.Rshop1.013 KM
23. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
23. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
22. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
22. 10. 2026.Rshop1.013 KM
22. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
21. 10. 2026.Rshop1.013 KM
21. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
21. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
20. 10. 2026.Rshop1.013 KM
20. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
20. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
19. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
19. 10. 2026.Rshop1.013 KM
19. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
18. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
18. 10. 2026.Rshop1.013 KM
18. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
17. 10. 2026.MG Mind1.199 KM
17. 10. 2026.Rshop1.013 KM
17. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM
16. 10. 2026.Therm Master1.135 KM
16. 10. 2026.Centrum Shop1.800 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.