Škrtica.
LG MONITOR 27GS95QE-B

LG MONITOR 27GS95QE-B

Kategorija: Monitori · Brend: LG

od 1.439 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.439 KM (najviša uporediva 2.140 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.439 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.439 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.529 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.559 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.582 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.595 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.607 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.719 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.754 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.140 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.487 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 16. 9. 2026. 1.499 KM Kupi

Specifikacije

ean8806084749598
BrandLG
BrendLG
Garancija36 mjeseci
ProizvođačLG
Garancija-olx36
Izvorna kategorijaMonitori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.DStore1.487 KM
28. 10. 2026.eKstore1.582 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
28. 10. 2026.DStore1.487 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.529 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.439 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.140 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.754 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
28. 10. 2026.PC Market1.559 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.439 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.140 KM
27. 10. 2026.eKstore1.582 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.439 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.529 KM
27. 10. 2026.DStore1.487 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.439 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.754 KM
27. 10. 2026.PC Market1.559 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.140 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.529 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.439 KM
26. 10. 2026.DStore1.487 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.439 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.754 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
26. 10. 2026.PC Market1.559 KM
26. 10. 2026.eKstore1.582 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.140 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.529 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.754 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.