Škrtica.
Mašina za veš SAMSUNG WD10HG6U94BBU4

Mašina za veš SAMSUNG WD10HG6U94BBU4

Kategorija: Ostalo · Brend: Samsung

od 1.290 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.290 KM (najviša uporediva 1.568 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.290 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.290 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 1.323 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.351 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.509 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.568 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.568 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-WD10HG6U94BBU4
BojaA
BrendSamsung
KompletA
DimenzijeA
Garancija60M
Na stanju3
KategorijaMašine za pranje veša
ProizvođačSamsung
Brzina čitanjaNe
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Kućanski aparati > Mašina za veš
Broj stranica za ispis1400

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm1.509 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.568 KM
26. 10. 2026.PC Market1.290 KM
26. 10. 2026.eKstore1.568 KM
25. 10. 2026.PC Market1.290 KM
25. 10. 2026.eKstore1.568 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.568 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.351 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.323 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.509 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.161 KM
16. 10. 2026.eKstore1.568 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.568 KM
16. 10. 2026.PC Market1.290 KM
16. 10. 2026.Nabavi.ba1.351 KM
16. 10. 2026.IMEL Shop1.323 KM
2. 8. 2026.eKstore1.568 KM
2. 8. 2026.PC Market1.290 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions1.568 KM
2. 8. 2026.Nabavi.ba1.351 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech1.290 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.