Škrtica.
Meta Quest 3S 256GB Virtual Glasses

Meta Quest 3S 256GB Virtual Glasses

Kategorija: Gaming · Brend: Meta

od 1.347 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.347 KM (najviša uporediva 1.529 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.347 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.415 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.529 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 15. 7. 2026. 1.249 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 3. 9. 2026. 1.375 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi

Specifikacije

Garancija12 mjeseci
ProizvođačMeta
Izvorna kategorijaKonzole

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
24. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
23. 10. 2026.IMEL Shop1.347 KM
23. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
23. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.529 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.415 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.