Škrtica.
Mobitel Samsung S26 12GB 256GB Cobalt Violet

Mobitel Samsung S26 12GB 256GB Cobalt Violet

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Samsung

od 1.620 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.620 KM (najviša uporediva 2.039 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobitech Na stanju 29. 10. 2026. 1.620 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 1.640 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
MobilMD Dostupnost nepoznata 17. 9. 2026. 1.750 KM Kupi
Mobishop Na stanju 29. 10. 2026. 1.800 KM Kupi
Ekutak Na stanju 29. 10. 2026. 1.827 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.839 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 2.039 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 1.711 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.762 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.000 KM Kupi

Specifikacije

RAM12GB
BojaLjubičasta
BrandSamsung
MarkaSamsung
PartNoS26 12GB 256GB Cobal
Pohrana256GB
ProcesorExynos
RAM (GB)12
Garancija24 mjeseci
Sistem (OS)Android
Pohrana (GB)256
ProizvođačSamsung
Brend (marka)Samsung
Garancija-olx24
Model telefonaSamsung S26
Mob RAM memorija12 GB
Izvorna kategorijaMobiteli > Mobiteli i satovi
Zadnja kamera (MP)50MP
Mob interna memorija256 GB
Veličina ekrana (inch)6.3"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
29. 10. 2026.ProComp1.762 KM
29. 10. 2026.Mobishop1.800 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.839 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.827 KM
29. 10. 2026.Genelec1.749 KM
29. 10. 2026.Mobitech1.620 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.000 KM
28. 10. 2026.ProComp1.762 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
28. 10. 2026.Mobishop1.800 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.746 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.827 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
28. 10. 2026.Genelec1.749 KM
28. 10. 2026.Mobitech1.620 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.819 KM
27. 10. 2026.ProComp1.762 KM
27. 10. 2026.Mobitech1.620 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.000 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.827 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.746 KM
27. 10. 2026.Genelec1.749 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.827 KM
26. 10. 2026.Mobitech1.620 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.000 KM
26. 10. 2026.Genelec1.749 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.746 KM
25. 10. 2026.ProComp1.762 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.819 KM
25. 10. 2026.Mobitech1.620 KM
25. 10. 2026.ABC Shop2.000 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.749 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.827 KM
25. 10. 2026.Genelec1.749 KM
24. 10. 2026.ProComp1.762 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.819 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.