Škrtica.

Monitor 32 HP OMEN Transcend32240Hz OLEDGam EU, 9R181E9#ABB

Kategorija: Monitori · Brend: HP

od 2.659 KM

Ponude iz 3 trgovine. Najniža dostupna cijena: 2.659 KM (najviša uporediva 2.859 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (3)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.659 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.679 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.859 KM Kupi

Specifikacije

ModelMON 32 HP OMEN Tran.UHD 240, 9R181E9#ABB
PartNo9R181E9#ABB
Garancija36 mjeseci
ProizvođačHP
Izvorna kategorijaMonitori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
19. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
18. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
18. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
17. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM
17. 10. 2026.A1 Team2.859 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions2.679 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers2.659 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.