Škrtica.
Monitor 32 MSI MAG 322UP QD-OLED E16 165HZ

Monitor 32 MSI MAG 322UP QD-OLED E16 165HZ

Kategorija: Monitori · Brend: MSI

od 1.741 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.741 KM (najviša uporediva 1.859 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.741 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 24. 7. 2026. 1.805 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.859 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.672 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.755 KM Kupi

Specifikacije

ModelMAG 322UP QD-OLED E16
PartNo9S6-3DD29A-049
Garancija36 mjeseci
ProizvođačMSI

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
28. 10. 2026.ProComp1.672 KM
27. 10. 2026.ProComp1.672 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
26. 10. 2026.ProComp1.672 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
25. 10. 2026.ProComp1.672 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
24. 10. 2026.ProComp1.672 KM
23. 10. 2026.ProComp1.672 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
22. 10. 2026.ProComp1.672 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
21. 10. 2026.ProComp1.672 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
20. 10. 2026.ProComp1.672 KM
20. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
19. 10. 2026.ProComp1.672 KM
19. 10. 2026.ABC Shop1.755 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.859 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.741 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.