Škrtica.

Monitor 49 AS XG49VQ UHD VA 144Hz, Curved ROG Strix

Kategorija: Monitori

od 1.459 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.459 KM (najviša uporediva 1.660 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.559 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.660 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.402 KM Kupi

Specifikacije

ModelXG49VQ
PartNoXG49VQ
Garancija36 mjeseci
ProizvođačAsus
Izvorna kategorijaMonitori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
28. 10. 2026.ProComp1.402 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
27. 10. 2026.ProComp1.402 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
26. 10. 2026.ProComp1.402 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
25. 10. 2026.ProComp1.402 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
24. 10. 2026.ProComp1.402 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
23. 10. 2026.ProComp1.402 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
22. 10. 2026.ProComp1.402 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
21. 10. 2026.ProComp1.402 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.559 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
20. 10. 2026.ProComp1.530 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.593 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.699 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers1.660 KM
19. 10. 2026.ProComp1.530 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.593 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.699 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.