Škrtica.
MOVA robot usisivač S70 Pro

MOVA robot usisivač S70 Pro

Kategorija: Mali kućanski aparati

od 1.799 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.799 KM (najviša uporediva 2.219 KM), ažurirano 25. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Ekutak Na stanju 25. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.856 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 25. 10. 2026. 1.935 KM Kupi
Biscomm Na stanju 25. 10. 2026. 2.213 KM Kupi
A1 Team Na stanju 25. 10. 2026. 2.219 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 25. 8. 2026. 1.855 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.873 KM Kupi

Specifikacije

ean6978794731667
BrandMOVA
BrendMOVA
Garancija36 mjeseci
ProizvođačMOVA
Garancija-olx36
Izvorna kategorijaUsisivači

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
25. 10. 2026.Biscomm2.213 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.856 KM
25. 10. 2026.ProComp1.873 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.702 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.219 KM
25. 10. 2026.eKstore1.799 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.935 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.799 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.799 KM
24. 10. 2026.ProComp1.873 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.702 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.219 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.935 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.799 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.799 KM
24. 10. 2026.eKstore1.799 KM
23. 10. 2026.ProComp1.873 KM
23. 10. 2026.eKstore1.799 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.219 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.702 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.935 KM
23. 10. 2026.Ekutak1.799 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.799 KM
22. 10. 2026.ProComp1.873 KM
22. 10. 2026.eKstore1.799 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.219 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.935 KM
22. 10. 2026.Ekutak1.799 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.799 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.702 KM
21. 10. 2026.ProComp1.873 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.219 KM
21. 10. 2026.eKstore1.799 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.935 KM
21. 10. 2026.Ekutak1.799 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.702 KM
21. 10. 2026.MegaTechno1.799 KM
20. 10. 2026.ProComp1.873 KM
20. 10. 2026.No Limit Technology1.856 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.219 KM

Povezani proizvodi