Škrtica.
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics Card, Boost Clock up to 2617 MHz, PCIe Gen 5, D

MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics Card, Boost Clock up to 2617 MHz, PCIe Gen 5, D

Kategorija: Ostalo · Brend: MSI

od 1.130 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.130 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 10. 9. 2026. 1.130 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 4. 9. 2026. 1.155 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.256 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 4. 9. 2026. 1.286 KM Kupi
eKstore Na stanju 31. 8. 2026. 1.286 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 2.079 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.085 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.169 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 29. 10. 2026. 1.164 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 29. 10. 2026. 1.229 KM Kupi

Specifikacije

PortOstalo
BrendMSI
EAN Kod1
Memorija8GB
VRAM TipGDDR7
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 5060 TI
Garancija36 mjeseci
Sabirnica128bit
ProizvođačMSI
Tip memorijeGDDR6
RAM - memorija8GB
Izvorna kategorijaGrafičke Kartice
Komada U Pakovanju1
Visina Pakovanja (mm)1 mm
Dužina Pakovanja (mm)1 mm
Širina Pakovanja (mm)1 mm
Širina sabirnice (bit)128
Bruto Težina Kutije (kg)1 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)1 kg
Trajanje Garancije (Mjeseci)36 month(s)

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.256 KM
29. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.256 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.256 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
26. 10. 2026.MegaTechno2.079 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.256 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.256 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.005 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.079 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.005 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
24. 10. 2026.MegaTechno2.079 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
23. 10. 2026.MegaTechno2.079 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.005 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM
22. 10. 2026.MegaTechno2.079 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.164 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.005 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.085 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.