Škrtica.
Objektiv CANON RF50/1,4 L VCM

Objektiv CANON RF50/1,4 L VCM

Kategorija: Ostalo · Brend: Canon

od 3.072 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.072 KM (najviša uporediva 4.019 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 3.072 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.133 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 7. 8. 2026. 3.133 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.305 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.345 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.351 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.549 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.819 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.019 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.109 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.200 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-6908C005AA
BrendCANON
GrupaObjektivi
Na stanju1
KategorijaDodaci za foto i video
ProizvođačCanon
Vrsta dodatkaObjektivi
Izvorna kategorijaDodaci

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm3.549 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.019 KM
28. 10. 2026.eKstore3.199 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.345 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba3.351 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.305 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.109 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.819 KM
28. 10. 2026.PC Market3.133 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop3.072 KM
28. 10. 2026.ProComp3.200 KM
27. 10. 2026.ProComp3.200 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.019 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.549 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.345 KM
27. 10. 2026.eKstore3.199 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.305 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.819 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.109 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba3.351 KM
27. 10. 2026.PC Market3.133 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop3.072 KM
26. 10. 2026.ProComp3.200 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.549 KM
26. 10. 2026.eKstore3.199 KM
26. 10. 2026.PC Market3.133 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.549 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.019 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.909 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.345 KM
25. 10. 2026.ABC Shop3.109 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.305 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.819 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba3.351 KM
25. 10. 2026.PC Market3.133 KM
25. 10. 2026.eKstore3.199 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop3.072 KM
25. 10. 2026.ProComp3.200 KM
24. 10. 2026.ProComp3.200 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.019 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.