Škrtica.
Philips 55"OLED801 4K Titanmemorija 8GB; P5 AI procesor;Ambilight TV 3 strane; RMS 20W; HDR10+

Philips 55"OLED801 4K Titanmemorija 8GB; P5 AI procesor;Ambilight TV 3 strane; RMS 20W; HDR10+

Kategorija: Ostalo · Brend: Philips

od 2.377 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.377 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 8. 2026. 2.377 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.466 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.525 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.545 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.729 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.444 KM Kupi

Specifikacije

ean8718863056172
BrandPhilips
BrendPhilips
EAN Kod8718863056172
EAN kod8718863056172
Garancija2 godine
ProizvođačPHILIPS
Garancija-olx24
Izvorna kategorijaTelevizori
Komada U Pakovanju1
Komada u pakovanju1
Visina Pakovanja (mm)1 mm
Visina pakovanja (mm)1 mm
Dužina Pakovanja (mm)1 mm
Dužina pakovanja (mm)1 mm
Širina Pakovanja (mm)1 mm
Širina pakovanja (mm)1 mm
Bruto Težina Kutije (kg)1 kg
Bruto težina kutije (kg)1 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)1 kg
Bruto težina pakovanja (kg)1 kg
Trajanje Garancije (Mjeseci)24 month(s)
Trajanje garancije (mjeseci)24 month(s)

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.444 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
28. 10. 2026.eKstore2.489 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.466 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
27. 10. 2026.ProComp2.444 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
27. 10. 2026.eKstore2.489 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.466 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
26. 10. 2026.ProComp2.444 KM
26. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
26. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.466 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
26. 10. 2026.eKstore2.489 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.466 KM
25. 10. 2026.ProComp2.444 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
25. 10. 2026.eKstore2.489 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
25. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
24. 10. 2026.ProComp2.444 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
24. 10. 2026.eKstore2.489 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
24. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
24. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
23. 10. 2026.ProComp2.444 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.