Škrtica.
Philips 55''OLED801 4K Titanmemorija 8GB  P5 AI procesorAmbilight TV 3 strane RMS 20W HDR10+

Philips 55''OLED801 4K Titanmemorija 8GB P5 AI procesorAmbilight TV 3 strane RMS 20W HDR10+

Kategorija: Ostalo · Brend: Philips

od 2.222 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.222 KM, ažurirano 20. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 20. 10. 2026. 2.222 KM Kupi
eKstore Na stanju 20. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 20. 10. 2026. 2.489 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 20. 10. 2026. 2.525 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 20. 10. 2026. 2.545 KM Kupi
A1 Team Na stanju 20. 10. 2026. 2.729 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 2.444 KM Kupi

Specifikacije

ean8718863056172
BrendPhilips
EAN kod8718863056172
Garancija24m
ProizvođačPHILIPS
Garancija-olx24
Komada u pakovanju1
Visina pakovanja (mm)1 mm
Dužina pakovanja (mm)1 mm
Širina pakovanja (mm)1 mm
Bruto težina kutije (kg)1 kg
Bruto težina pakovanja (kg)1 kg
Trajanje garancije (mjeseci)24 month(s)

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
20. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
20. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
20. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
20. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
20. 10. 2026.eKstore2.489 KM
20. 10. 2026.ProComp2.444 KM
19. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
19. 10. 2026.eKstore2.489 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
19. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
19. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
19. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
19. 10. 2026.ProComp2.444 KM
18. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
18. 10. 2026.eKstore2.489 KM
18. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
18. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
18. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
18. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
18. 10. 2026.ProComp2.444 KM
17. 10. 2026.A1 Team2.729 KM
17. 10. 2026.eKstore2.489 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions2.545 KM
17. 10. 2026.Drinex Computers2.525 KM
17. 10. 2026.Ekutak2.489 KM
17. 10. 2026.MegaTechno2.489 KM
17. 10. 2026.Biscomm2.222 KM
17. 10. 2026.ProComp2.444 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.