Škrtica.
Philips 65"OLED801 4K Titanmemorija 8GB; P5 AI procesor;Ambilight TV 3 strane; RMS 20W; HDR10+

Philips 65"OLED801 4K Titanmemorija 8GB; P5 AI procesor;Ambilight TV 3 strane; RMS 20W; HDR10+

Kategorija: Televizori · Brend: Philips

od 2.999 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.999 KM (najviša uporediva 3.459 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.149 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 3.149 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.158 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.190 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.245 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.349 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.459 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.216 KM Kupi

Specifikacije

LAN1 (RJ-45)
ean8718863056189
HDMI4 (HDMI (Type A))
BrandPhilips
BrendPhilips
EPREL<a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2687067">2687067</a>
VrstaOLED
Antena2
EAN Kod8718863056189
EAN kod8718863056189
BluetoothBluetooth 5.2
CI/PCMCIA1
Garancija2 godine
Dijagonala65"
Rezolucija4K
Dubina (mm)248 mm
ProizvođačPHILIPS
Garancija-olx24
Izlazna Snaga20 W
Izlazna snaga20 W
Osvježavanje120 Hz
Audio Interfejs1 (3.5-mm minijack)
Audio interfejs1 (3.5-mm minijack)
Nazivna Težina23.22 kg
Format ZvučnikaIntegrated
Format zvučnikaIntegrated
Veličina ekrana65"
Energetska OznakaF
Energetska oznakaF
Komada U Pakovanju1
Komada u pakovanju1
Mogućnosti EkranaHDCP Ready<br/>UHD
Odnos Strana Slike16:9
Pakovanja U Kutiji1
Pozicija NapajanjaInternal
Način Audio IzlazaStereo
Mogućnosti MontažeDesktop/Wallmount
S/PDIF Izlaz Optički1
Visina Pakovanja (mm)1 mm
Dužina Pakovanja (mm)1 mm
Dužina pakovanja (mm)1 mm
Minimalni Ulazni Napon100 V
Širina Pakovanja (mm)1 mm
Izlazna Snaga Po Kanalu10 W
Izlazna snaga po kanalu10 W
Maksimalni Ulazni Napon240 V
Bruto Težina Kutije (kg)1 kg
Bruto težina kutije (kg)1 kg
Neto Težina Pakovanja (kg)1 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)1 kg
Bruto težina pakovanja (kg)1 kg
Minimalna Ulazna Frekvencija50 Hz
Podržani Standardi MonitoraVESA FDMI
Povrat Proizvoda U GarancijiYes
Trajanje Garancije (Mjeseci)24 month(s)
Maksimalna Ulazna Frekvencija60 Hz
Kriteriji Validacije GarancijeSerial Number
Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana300x300mm
Interfejs za montažu ravnog ekrana300x300mm
Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje0.3 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp3.216 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.459 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.349 KM
28. 10. 2026.eKstore3.149 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.158 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.190 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.245 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.149 KM
27. 10. 2026.ProComp3.216 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.459 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.349 KM
27. 10. 2026.eKstore3.149 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.245 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.190 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.149 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.158 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.459 KM
26. 10. 2026.ProComp3.216 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology3.158 KM
26. 10. 2026.MegaTechno2.999 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.190 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.149 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.245 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.349 KM
26. 10. 2026.eKstore3.149 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.158 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.245 KM
25. 10. 2026.ProComp3.216 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.459 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.349 KM
25. 10. 2026.eKstore3.149 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.190 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.999 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.149 KM
24. 10. 2026.ProComp3.216 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.349 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.459 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
24. 10. 2026.eKstore3.149 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.