Škrtica.
Philips 77OLED820/12 4K OLED GOOGLE TV, 3-side AMBILIGHT, 144 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 194 cm (77"), Dolby Vision and Dolby Atmos

Philips 77OLED820/12 4K OLED GOOGLE TV, 3-side AMBILIGHT, 144 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 194 cm (77"), Dolby Vision and Dolby Atmos

Kategorija: Televizori · Brend: Philips

od 3.999 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.999 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
3D Box Na stanju 1. 10. 2026. 3.999 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 4.555 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 4.789 KM Kupi
ITS Com Na stanju 28. 10. 2026. 5.147 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 5.435 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.375 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.375 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.147 KM Kupi

Specifikacije

BrendPHILIPS
EkranOLED
SmartSMART
Garancija2 godine
Dijagonala77"
Rezolucija4K HDR
ProizvodjacPHILIPS
ProizvođačPhilips
Brend TelevizoraPhilips
Operativni sistemGoogle TV
Izvorna kategorijaTV LED
Veličina ekrana televizora77" (196cm)

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
28. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
28. 10. 2026.ProComp4.375 KM
28. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
27. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
27. 10. 2026.ProComp4.375 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
27. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
26. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
26. 10. 2026.ProComp4.375 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
26. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop5.435 KM
25. 10. 2026.ProComp4.375 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
25. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
25. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
24. 10. 2026.ProComp4.375 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
24. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
24. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
23. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH5.147 KM
23. 10. 2026.ProComp4.375 KM
23. 10. 2026.A1 Team4.789 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
23. 10. 2026.ITS Com5.147 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions4.555 KM
22. 10. 2026.ABC Shop4.375 KM
22. 10. 2026.ProComp4.375 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.