Škrtica.
PHILIPS TV 65" 4K QLED 65PQS8501/12, Smart TV, Titan OS, Ambilight, AmbiScape, AirPlay, P5 Image Processor, Dolby Atmos

PHILIPS TV 65" 4K QLED 65PQS8501/12, Smart TV, Titan OS, Ambilight, AmbiScape, AirPlay, P5 Image Processor, Dolby Atmos

Kategorija: Televizori · Brend: Philips

od 1.195 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.195 KM (najviša uporediva 1.403 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.195 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.309 KM Kupi
ITS Com Na stanju 28. 10. 2026. 1.403 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.155 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.210 KM Kupi

Specifikacije

LAN1 (RJ-45)
HDMI3 (HDMI (Type A))
BrendPHILIPS
EPREL<a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2606971">2606971</a>
Antena2
EAN kod8718863051764
BluetoothBluetooth 5.2
CI/PCMCIA1
Garancija24 mjeseci
Dijagonala65"
Rezolucija4K 2160p
Dubina (mm)311 mm
ProizvođačPHILIPS
Izlazna snaga20 W
Osvježavanje60 Hz
Audio interfejs1 (3.5-mm minijack)
Nazivna težina14.96 kg
pa_rom-memorija8 GB
Format zvučnikaIntegrated
Energetska oznakaE
Izvorna kategorijaTV LED
Komada u pakovanju1
Mogućnosti ekranaCrystal Clear Image<br/>HDCP Ready<br/>Eco Mode<br/>UHD<br/>HDR10+
Odnos strana slike16:9
Pakovanja u kutiji1
Način audio izlazaStereo
Mogućnosti montažeDesktop/Wallmount
Dužina pakovanja (mm)1 mm
Minimalni ulazni napon100 V
Izlazna snaga po kanalu10 W
Maksimalni ulazni napon240 V
Bruto težina kutije (kg)1 kg
Neto težina pakovanja (kg)1 kg
Bruto težina pakovanja (kg)1 kg
Minimalna ulazna frekvencija50 Hz
Podržani standardi monitoraVESA FDMI
Povrat proizvoda u garancijiYes
Instalirani operativni sistemTitan OS
Maksimalna ulazna frekvencija60 Hz
Kriteriji validacije garancijeSerial Number
Interfejs za montažu ravnog ekrana400x300mm
Potrošnja snage pripravnost/spavanje0.5 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.210 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
28. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
27. 10. 2026.ProComp1.210 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
27. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
26. 10. 2026.ProComp1.210 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
26. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
25. 10. 2026.ProComp1.210 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
25. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
24. 10. 2026.ProComp1.210 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
24. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
23. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
23. 10. 2026.ProComp1.210 KM
22. 10. 2026.ProComp1.210 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
22. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM
21. 10. 2026.ProComp1.210 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
21. 10. 2026.ITS Com1.403 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.155 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.