Škrtica.
PLAYSEAT Gaming Chair Trophy - Logitech G Edition

PLAYSEAT Gaming Chair Trophy - Logitech G Edition

Kategorija: Ostalo · Brend: Logitech

od 1.710 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.710 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 1.710 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.728 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 24. 7. 2026. 1.765 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.781 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.841 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.988 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.988 KM Kupi

Specifikacije

BrandPLAYSEATS
BrendPLAYSEATS
Garancija2 godine
ProizvođačPLAYSEATS
Izvorna kategorijaStolice

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm1.841 KM
26. 10. 2026.ITS Com1.988 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.781 KM
26. 10. 2026.PC Market1.728 KM
26. 10. 2026.eKstore1.988 KM
25. 10. 2026.ITS Com1.988 KM
25. 10. 2026.eKstore1.988 KM
25. 10. 2026.PC Market1.728 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.781 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.841 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.473 KM
16. 10. 2026.ITS Com1.988 KM
16. 10. 2026.eKstore1.988 KM
16. 10. 2026.PC Market1.728 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.781 KM
2. 8. 2026.Biscomm1.473 KM
2. 8. 2026.ITS Com1.988 KM
2. 8. 2026.eKstore1.988 KM
2. 8. 2026.PC Market1.728 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions1.781 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.710 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.