Škrtica.
PlayStation 5 Slim E chassis

PlayStation 5 Slim E chassis

Kategorija: Gaming · Brend: Sony

od 1.449 KM

Ponude iz 18 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.449 KM (najviša uporediva 2.223 KM), ažurirano 25. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (18)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobishop Na stanju 24. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
BG-Elektronik Na stanju 25. 10. 2026. 1.454 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 13. 10. 2026. 1.464 KM Kupi
Omega Web Shop Na stanju 25. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 5. 10. 2026. 1.575 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 13. 10. 2026. 1.590 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 13. 10. 2026. 1.590 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 15. 10. 2026. 1.600 KM Kupi
MobilMD Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.610 KM Kupi
Mobitech Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.610 KM Kupi
A1 Team Na stanju 25. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 4. 8. 2026. 1.903 KM Kupi
Biscomm Na stanju 25. 10. 2026. 2.223 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 4. 8. 2026. 2.280 KM Kupi
Electronic Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.450 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 1.450 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 25. 10. 2026. 1.588 KM Kupi

Specifikacije

BrandSony
BrendSony
EAN Kod711719020172
EAN kod711719020172
Garancija24 mjeseci
Platforma5
ProizvođačSony
Vrsta oglasaProdaja
Broj džojstika1
Izvorna kategorijaGAMING > PERIFERIJA
Komada U Pakovanju1
Komada u pakovanju1
Visina Pakovanja (mm)200 mm
Visina pakovanja (mm)200 mm
Dužina Pakovanja (mm)400 mm
Dužina pakovanja (mm)400 mm
Širina Pakovanja (mm)300 mm
Širina pakovanja (mm)300 mm
Bruto Težina Kutije (kg)2 kg
Bruto težina kutije (kg)2 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)7 kg
Bruto težina pakovanja (kg)7 kg
Trajanje Garancije (Mjeseci)24 month(s)
Trajanje garancije (mjeseci)24 month(s)

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.588 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.223 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.733 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.037 KM
25. 10. 2026.BG-Elektronik1.454 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.778 KM
25. 10. 2026.Mobitech1.610 KM
25. 10. 2026.Omega Web Shop1.499 KM
25. 10. 2026.MobilMD1.610 KM
25. 10. 2026.Tehnomag1.450 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.759 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.037 KM
24. 10. 2026.BG-Elektronik1.454 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.778 KM
24. 10. 2026.Mobishop1.449 KM
24. 10. 2026.Omega Web Shop1.499 KM
24. 10. 2026.Mobitech1.610 KM
24. 10. 2026.MobilMD1.610 KM
24. 10. 2026.Tehnomag1.450 KM

Povezani proizvodi