Škrtica.
Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ64B4016FK/U2

Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ64B4016FK/U2

Kategorija: Ploče za kuhanje · Brend: Samsung

od 1.100 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.100 KM (najviša uporediva 1.447 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Tehnolix Na stanju 28. 10. 2026. 1.100 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.170 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.170 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.195 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 1.200 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.228 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.447 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 30. 9. 2026. 1.447 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 15. 7. 2026. 1.145 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-NZ64B4016FK/U2
BojaUgradbena
BrendSamsung
KompletUgradbena
DimenzijeCrna
Garancija60 mjeseci
Na stanju10
KategorijaElektrične ploče za kuhanje
ProizvodjacSAMSUNG
ProizvođačSamsung
Tip_proizvodaUGRADBENA PLOČA
Brzina čitanja4
Izvorna kategorijaPloce za kuhanje
Broj stranica za ispisindukcijska

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.369 KM
28. 10. 2026.eKstore1.447 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.228 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.369 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
28. 10. 2026.PC Market1.170 KM
28. 10. 2026.Tehnolix1.100 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.449 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.449 KM
27. 10. 2026.Tehnolix1.100 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.369 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.228 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.369 KM
27. 10. 2026.eKstore1.447 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
27. 10. 2026.PC Market1.170 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.369 KM
26. 10. 2026.PC Market1.170 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.449 KM
26. 10. 2026.Tehnolix1.100 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.200 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.369 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.449 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.369 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.228 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.053 KM
25. 10. 2026.PC Market1.170 KM
25. 10. 2026.eKstore1.447 KM
25. 10. 2026.Tehnolix1.100 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.369 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.228 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.053 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
24. 10. 2026.PC Market1.170 KM
24. 10. 2026.eKstore1.447 KM
24. 10. 2026.Tehnolix1.100 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.449 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.369 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba1.228 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.