Škrtica.
Ploter CANON iPF TC-21

Ploter CANON iPF TC-21

Kategorija: Ostalo · Brend: Canon

od 1.411 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.411 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 1.411 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 16. 10. 2026. 1.456 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.532 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 16. 10. 2026. 1.616 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 2. 8. 2026. 1.638 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.699 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 25. 10. 2026. 1.533 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-7055C003AB
Bojaprinter
BrendCANON
GrupaVeliko formatni printeri
Kompletprinter
NamjenaGIS/CAD
Postoljeopcionalno
DimenzijeWiFi
Garancija12M
Na stanju1
KategorijaPrinteri
PovezivanjeWiFi
Garancija mj12 mjeseci
ProizvođačCANON
Broj ketridža4
Vrsta printeraprinter
Brzina čitanjaA1
Izvorna kategorijaPRINTERI
Dodatne informacijeStavke koje korisnik može zamijeniti
Rezolucija printanja2400 x 1200 dpi
Postolje Dodatni infoOznaka postolja: SD-24
Broj stranica za ispisGIS/CAD
Inicijalne tinte tonerDA
Povezivanje Dodatni info,mreža,USB
Garancija mj Dodatni infoda bi garancija bila validna instalaciju uređaja mora izvršiti ovlašteni Canon servis(nije uključeno u cijenu)
Maksimalna dimenzija printaA1
Dodatne informacija Dodatni infoSpremnik s tintom: PFl-050 (70 ml); Ispisna glava: PF-08; Spremnik za održavanje: MC-32
Inicijalne tinte toner Dodatni info, kapaciteta 70 ml

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm1.699 KM
26. 10. 2026.eKstore1.532 KM
25. 10. 2026.eKstore1.532 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.533 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.699 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.392 KM
16. 10. 2026.eKstore1.532 KM
16. 10. 2026.PC Market1.456 KM
16. 10. 2026.Mitalex1.533 KM
16. 10. 2026.Nabavi.ba1.616 KM
2. 8. 2026.eKstore1.532 KM
2. 8. 2026.PC Market1.456 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions1.638 KM
2. 8. 2026.Mitalex1.533 KM
2. 8. 2026.Nabavi.ba1.616 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech1.411 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.