Škrtica.
R81UW3SW Robotski usisivač za suho i mokro čišćenje

R81UW3SW Robotski usisivač za suho i mokro čišćenje

Kategorija: Mali kućanski aparati

od 1.263 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.263 KM (najviša uporediva 1.520 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.263 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.290 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.324 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.477 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.479 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.491 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.520 KM Kupi

Specifikacije

BojaLiDAR laserska navigacija, AI prepoznavanje prepreka, automatsko mapiranje prostora, Wi-Fi povezivanje i upravljanje putem mobilne aplikacije
BrendElectrolux
KompletLiDAR laserska navigacija, AI prepoznavanje prepreka, automatsko mapiranje prostora, Wi-Fi povezivanje i upravljanje putem mobilne aplikacije
Dimenzije4,3kg
Garancija24M
ProizvođačElectrolux
Brzina čitanja35,0 × 35,3 × 9,8 cm
Izvorna kategorijaUsisivači
Broj stranica za ispisAll-in-One stanica s automatskim pražnjenjem spremnika za prašinu, pranjem i sušenjem mopova, automatskim dopunjavanjem vode, prilagođavanje snage usisavanja prema vrsti poda, virtualne zone i ra

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm1.477 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
28. 10. 2026.eKstore1.520 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.324 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.491 KM
28. 10. 2026.PC Market1.263 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.477 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
27. 10. 2026.eKstore1.520 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.324 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.491 KM
27. 10. 2026.PC Market1.263 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.477 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.324 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.491 KM
26. 10. 2026.PC Market1.263 KM
26. 10. 2026.eKstore1.520 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.477 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.136 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
25. 10. 2026.eKstore1.520 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.491 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.324 KM
25. 10. 2026.PC Market1.263 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.136 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.324 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.491 KM
24. 10. 2026.PC Market1.263 KM
24. 10. 2026.eKstore1.520 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.136 KM
23. 10. 2026.eKstore1.520 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.479 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.290 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.