Škrtica.
Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (D02THAT)

Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (D02THAT)

Kategorija: Desktop računari · Brend: HP

od 1.429 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.429 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.429 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.517 KM Kupi
Kupi Laptop Na stanju 28. 10. 2026. 1.592 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.608 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.645 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.658 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.664 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.679 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.788 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.829 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.545 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.592 KM Kupi

Specifikacije

OSBez OS-a
CPUIntel Core i3
DOBAV-D02THAT
GPUINTEL UHD Graphics 730
LANIntegrated 10/100/1000M GbE
RAM8 GB
BojaCrna
Disk512 GB SSD
BrendHP
GrupaIntel platforma
StanjeNovo
CPU tipi3
ChipsetIntel® H670
Komplet14100 (3.5 GHz P-core base frequency, up to 4.7 GHz P-core Max Turbo frequency,12 MB L3 cache, 4 P-cores and 0 E-cores, 8 threads)
ProcesorIntel Core i3
SSD disk512 GB
DimenzijeDDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB)
Garancija1L
KućišteMicro tower (MT)
Na stanju10
NapajanjeVanjsko napajanje od 180 W, učinkovitost do 90 %, aktivni PFC
KategorijaDesktop računari
Proširenja2x 3.5" HDD
Garancija mj12 mjeseci
Memorija RAM8 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja8 GB
Kapacitet diska512GB
Miš i tastaturaHP USB žični optički miš,
Operativni sistemFreeDOS
Optička jedinicaHP 9.5 mm Slim DVD-Writer
Priključci nazad4 priključka USB 2.0 Type-A; 1 HDMI; 1 RJ-45; 1 VGA; 1 priključak za napajanje; 1 linijski ulaz; 1 linijski izlaz
Izvorna kategorijaKućišta Za Računare
Priključci naprijed4 USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala 5 GB/s; 1 kombinirani priključak za slušalice/mikrofon
Bežično povezivanjeBežična kartica Realtek RTL8852BE s tehnologijama Wi-Fi 6 (2x2) i Bluetooth® 5.3
Dimenzije Š x D x V15.5 x 30.3 x 33.7 cm
Procesor Dodatni info14100 (3.5 GHz P-core base frequency, up to 4.7 GHz P-core Max Turbo frequency,12 MB L3 cache, 4 P-cores and 0 E-cores, 8 threads)
SSD disk Dodatni infoPCIe® NVMe™ M.2 SSD
Broj stranica za ispisFreeDOS
Memorija RAM Dodatni infoDDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB)
Miš i tastatura Dodatni infoHP USB žična tastatura - engleska

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.592 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
28. 10. 2026.eKstore1.517 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.664 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.658 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.645 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.788 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.545 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.679 KM
28. 10. 2026.Kupi Laptop1.592 KM
28. 10. 2026.PC Market1.608 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
27. 10. 2026.eKstore1.517 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.788 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.658 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.645 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.545 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.664 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.679 KM
27. 10. 2026.Kupi Laptop1.592 KM
27. 10. 2026.PC Market1.608 KM
27. 10. 2026.ProComp1.592 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.658 KM
26. 10. 2026.Kupi Laptop1.592 KM
26. 10. 2026.PC Market1.608 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.788 KM
26. 10. 2026.eKstore1.517 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.658 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
25. 10. 2026.eKstore1.517 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.664 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.327 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.645 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.788 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.679 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.545 KM
25. 10. 2026.Kupi Laptop1.592 KM
25. 10. 2026.PC Market1.608 KM
25. 10. 2026.ProComp1.592 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.829 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.