Škrtica.
Računar HP EliteDesk 8 SFF G1i U5/16G/512G/W11pro (AG4N4AV)

Računar HP EliteDesk 8 SFF G1i U5/16G/512G/W11pro (AG4N4AV)

Kategorija: Desktop računari · Brend: HP

od 2.787 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.787 KM (najviša uporediva 3.509 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Kupi Laptop Na stanju 26. 10. 2026. 2.787 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 3.023 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 3.023 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 3.032 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 3.190 KM Kupi
Mitalex Na stanju 25. 10. 2026. 3.229 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 25. 10. 2026. 3.235 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 3.469 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 3.509 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.088 KM Kupi

Specifikacije

OSWindows 11 Pro
CPUIntel
DOBAV-AG4N4AV
GPUIntel integrisana grafika
LANIntegrated Intel® I219LM GbE LOM
RAM16GB
BojaCrna
Disk512 GB SSD
BrendHP
GrupaIntel platforma
StanjeNovo
CPU tipUltra 5
ChipsetIntel® Q870
Komplet225 (up to 4.9 GHz Max Turbo frequency, 20 MB L3 cache,10 cores,10 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPUTOPS)
ProcesorIntel Core Ultra 7
SSD disk512 GB
Dimenzije(1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 4 DIMM
Garancija3L
KućišteSmall form factor (SFF)
Na stanju10
Napajanje280 W internal power adapter, up to 92% efficiency, active PFC
KategorijaDesktop računari
ProširenjaOne 3.5" HDD; 1 slim ODD
Garancija mj36 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja16 GB
Kapacitet diska512GB
Miš i tastaturaHP USB 125 Keyboard
Operativni sistemWindows 11 Pro
Optička jedinica9.5 mm Slim DVD-Writer
Priključci nazad2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 audio-in/out; 1 power connector; 3 USB Type-A 480Mbps signaling rate; 2 DisplayPort™ 2.1;
Izvorna kategorijaKućišta Za Računare
Priključci naprijed2 USB Type-C® 20Gbps signaling rate; 4 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 headphone/microphone combo;
Dimenzije Š x D x V30.3 x 30.8 x 10 cm;
Procesor Dodatni info265 with Intel UHD Graphics (up to 1.8 GHz E-core base frequency, 2.4 GHz P-core base frequency, up to 4.6 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 5.2 GHz P-core Max Turbo frequency, 30 MB L3 cache, 8 P
SSD disk Dodatni info2280 PCIe NVMe Value
Broj stranica za ispisWindows 11 Pro
Memorija RAM Dodatni info(1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 4 DIMM

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
28. 10. 2026.ProComp2.786 KM
28. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
27. 10. 2026.ProComp2.786 KM
27. 10. 2026.ProComp3.088 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
26. 10. 2026.Kupi Laptop2.787 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.469 KM
26. 10. 2026.PC Market3.023 KM
26. 10. 2026.eKstore3.032 KM
25. 10. 2026.ProComp3.088 KM
25. 10. 2026.ProComp2.786 KM
25. 10. 2026.Kupi Laptop2.787 KM
25. 10. 2026.eKstore3.032 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.469 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.