Škrtica.
Reolink NVR snimač NVS16-8MD8 4K, 8MP, 16 kanalni NVR, 4TB HDD, 8x Kamera POE

Reolink NVR snimač NVS16-8MD8 4K, 8MP, 16 kanalni NVR, 4TB HDD, 8x Kamera POE

Kategorija: Ostalo · Brend: Reolink

od 1.561 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.561 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 1.561 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.611 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 22. 9. 2026. 1.649 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 25. 10. 2026. 1.682 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.812 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.885 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 1.995 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.595 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-PS4KD01-16
BojaKamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera
BrendReolink
GrupaSnimači
KompletKamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera
DetektorDetekcija osoba/detekcija vozila/detekcija pokreta
DimenzijeNVR snimači/kompleti 4TB HDD uključen, + 8x kamera
Garancija24M
Na stanju2
NapajanjePoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at
KategorijaMrežna oprema
Rezolucija3840 X 2160, video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44°
PovezivanjeLan 16x, RJ-45 10/100 Mbps samoadaptivno PoE Ethernet sučelje za IP kameru, 1x LAN/WAN
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačReolink
Brzina čitanja3840 X 2160, video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44°
Pohrana podatakaUključen HDD od 4TB
Izvorna kategorijaIP kamere
Dodatne informacijeNVR podržava maksimalno 12TB HDD
Broj stranica za ispis8 MP 1/2.49" CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni, F=2.0, sa IR rezolucijom

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.eKstore1.599 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
28. 10. 2026.ProComp1.595 KM
27. 10. 2026.ProComp1.595 KM
27. 10. 2026.eKstore1.599 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
26. 10. 2026.ProComp1.595 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.885 KM
26. 10. 2026.PC Market1.611 KM
26. 10. 2026.eKstore1.599 KM
25. 10. 2026.PC Market1.611 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.995 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.682 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.885 KM
25. 10. 2026.ProComp1.595 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
25. 10. 2026.eKstore1.599 KM
24. 10. 2026.ProComp1.595 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
24. 10. 2026.eKstore1.599 KM
23. 10. 2026.eKstore1.599 KM
23. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
23. 10. 2026.ProComp1.595 KM
22. 10. 2026.ProComp1.595 KM
22. 10. 2026.eKstore1.599 KM
22. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
21. 10. 2026.ProComp1.595 KM
21. 10. 2026.eKstore1.599 KM
21. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM
20. 10. 2026.ProComp1.595 KM
20. 10. 2026.eKstore1.599 KM
20. 10. 2026.Mitalex1.812 KM
20. 10. 2026.ABC Shop1.549 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.