Škrtica.

RTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE

Kategorija: Ostalo

od 1.129 KM

Ponude iz 3 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.129 KM (najviša uporediva 1.219 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (3)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.129 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.138 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.219 KM Kupi

Specifikacije

ModelRTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE
PartNo912-V537-003
Garancija36 mjeseci
ProizvođačMsi
Izvorna kategorijaGrafičke kartice

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
18. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
18. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
17. 10. 2026.A1 Team1.219 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions1.138 KM
17. 10. 2026.Drinex Computers1.129 KM
16. 10. 2026.A1 Team1.219 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.