Škrtica.
Samsung 49" OLED Monitor G93SD1800R, DQHD, 240Hz, 0.03msDP, HDMI, Micro HDMI, USB-C, HAS, Tilt

Samsung 49" OLED Monitor G93SD1800R, DQHD, 240Hz, 0.03msDP, HDMI, Micro HDMI, USB-C, HAS, Tilt

Kategorija: Ostalo · Brend: Samsung

od 2.380 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.380 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Dostupnost nepoznata 15. 7. 2026. 2.380 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 4. 8. 2026. 2.583 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 6. 8. 2026. 2.583 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.591 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.705 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.725 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 2.747 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.927 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.036 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.705 KM Kupi

Specifikacije

PNLS49DG934SUXEN
BrandSamsung
BrendSamsung
VrstaOLED
Barkod8806095700656
Garancija24M
ProizvođačSamsung
Osvježavanje240Hz
Grupa proizvodaMONITORI
Dijagonala(inch)49
Dijagonala (inch)Ostalo
Izvorna kategorijaMonitori
Količina na stanju2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm2.927 KM
28. 10. 2026.eKstore2.705 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.591 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
28. 10. 2026.ProComp2.705 KM
27. 10. 2026.ProComp2.705 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.927 KM
27. 10. 2026.eKstore2.705 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.591 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
26. 10. 2026.ProComp2.705 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.927 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.591 KM
26. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
26. 10. 2026.eKstore2.705 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.747 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.927 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.591 KM
25. 10. 2026.ProComp2.705 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.399 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
25. 10. 2026.eKstore2.705 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
24. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
24. 10. 2026.ProComp2.705 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.399 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
24. 10. 2026.eKstore2.705 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.399 KM
23. 10. 2026.eKstore2.705 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM
23. 10. 2026.Mitalex3.036 KM
23. 10. 2026.ProComp2.705 KM
22. 10. 2026.ProComp2.705 KM
22. 10. 2026.eKstore2.705 KM
22. 10. 2026.Biscomm2.399 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers2.725 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.