Škrtica.
Samsung frižider RB34C602EB1/EF

Samsung frižider RB34C602EB1/EF

Kategorija: Frižideri · Brend: Samsung

od 999 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 999 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Zoki Elektronika Na stanju 17. 7. 2026. 999 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.004 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.004 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.025 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.030 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.057 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.174 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.179 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.182 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.182 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-RB34C602EB1/EF
BojaCrna DOI
BrendSamsung
KompletCrna DOI
Dimenzije230 l
Garancijadole
Na stanju5
KategorijaFrižideri
ProizvođačSamsung
Brzina čitanja185,3 cm
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisE

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.182 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.174 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
28. 10. 2026.eKstore1.182 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.025 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.030 KM
28. 10. 2026.PC Market1.004 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.174 KM
27. 10. 2026.eKstore1.182 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.025 KM
27. 10. 2026.PC Market1.004 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.030 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.174 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.025 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.030 KM
26. 10. 2026.PC Market1.004 KM
26. 10. 2026.eKstore1.182 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.174 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
25. 10. 2026.Biscomm903 KM
25. 10. 2026.eKstore1.182 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.025 KM
25. 10. 2026.PC Market1.004 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.030 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
24. 10. 2026.Biscomm903 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.025 KM
24. 10. 2026.PC Market1.004 KM
24. 10. 2026.IMEL Shop1.030 KM
24. 10. 2026.eKstore1.182 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.179 KM
23. 10. 2026.Biscomm903 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba1.057 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.