Škrtica.
Samsung Frižider/Zamrzivač, Side-by-Side "Family Hub", 614 l, E - RS90F66BEFEO

Samsung Frižider/Zamrzivač, Side-by-Side "Family Hub", 614 l, E - RS90F66BEFEO

Kategorija: Frižideri · Brend: Samsung

od 3.810 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.810 KM (najviša uporediva 6.043 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.810 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.020 KM Kupi
MobilMD Na stanju 28. 10. 2026. 4.499 KM Kupi
Kupix Na stanju 28. 10. 2026. 4.499 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.599 KM Kupi
Zoki Elektronika Na stanju 16. 7. 2026. 4.599 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 4.600 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 4.679 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.679 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 3. 10. 2026. 5.498 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 6.043 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 9. 9. 2026. 4.300 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.499 KM Kupi

Specifikacije

BojaCrna
BrandSamsung
BrendSamsung
KompletCrna
No FrostDa
Dimenzije389 l
Garancijalijevo
Dubina (cm)72,6
Visina (cm)178,4
ProizvođačSamsung
Širina (cm)91,2
Tip hlađenjaNoFrost tehnologija
Tip proizvodaSide by side frižideri
Brzina čitanja178 cm ugradbena visina
Energetska KlasaE
Garancija (godina)5
Izvorna kategorijaFrizideri
Energetska efikasnostE
Broj stranica za ispisE
Kapacitet frižidera (l)389
Kapacitet zamrzivača (l)225

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
28. 10. 2026.MobilMD4.499 KM
28. 10. 2026.DStore4.499 KM
28. 10. 2026.Biscomm4.600 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.599 KM
28. 10. 2026.eKstore4.679 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers4.020 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.679 KM
28. 10. 2026.PC Market3.810 KM
28. 10. 2026.Kupix4.499 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba6.043 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.070 KM
27. 10. 2026.MobilMD4.499 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.