Škrtica.
Samsung Frižider/zamrzivač, zapremina 344 lit., NoFrost, E - RB34C672EWW/EK

Samsung Frižider/zamrzivač, zapremina 344 lit., NoFrost, E - RB34C672EWW/EK

Kategorija: Frižideri · Brend: Samsung

od 929 KM

Ponude iz 17 trgovina. Najniža dostupna cijena: 929 KM (najviša uporediva 1.468 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (17)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Omega Web Shop Na stanju 28. 10. 2026. 929 KM Kupi
3D Box Na stanju 2. 8. 2026. 929 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.076 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.076 KM Kupi
MobilMD Na stanju 28. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
Kupix Na stanju 28. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.100 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.104 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.259 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.259 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.331 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.331 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.468 KM Kupi
Centrum Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 960 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.050 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.129 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-RB34C672EWW/EK
TipSamostojeći
BojaBijela
Buka35
WiFiDa
BrendSamsung
Wi-FiDa
Dubina65.8
Visina185.3
KompletSamostojeći
LedomatNe
Širina59.5
Dimenzije185,3 cm
Garancija60M
Na stanju1
KategorijaFrižideri
Dubina (cm)66
TehnologijeAll-Around Cooling
Visina (cm)185
Door-in-DoorNe
ProizvođačSamsung
Širina (cm)59.5
Tip frižideraKombinovani sa zamrzivačem dole
Total No FrostDa
Brzina čitanjaE
Hlađenje VrataNe
Hlađenje vrataNe
Materijal VrataMetal
Materijal vrataMetal
Otvaranje VrataPromjenjivo
Otvaranje vrataPromjenjivo
Energetska klasaE
Klimatski RazredN, SN, ST, T
Klimatski razredN, SN, ST, T
Sistem hlađenjaNo-frost
Vrsta frižideraSamostojeći
Dispenzer Za VoduNe
Dispenzer za voduNe
Izvorna kategorijaFrizideri
Priključak Na VoduNe
Priključak na voduNe
Broj stranica za ispisBijela
Broj Ladica U Hladnjaku1
Broj Polica U Hladnjaku4
Broj ladica u hladnjaku1
Broj polica u hladnjaku4
Energetski Razred (Novo)E
Energetski razred (novo)E
Broj Ladica U Zamrzivaču3
Broj ladica u zamrzivaču3
Godišnja potrošnja el.en.254
Obujam Zamrzivača Neto [l]114
Obujam zamrzivača neto [l]114
Neto Zapremina Hladnjaka [l]230
Neto zapremina hladnjaka [l]230
Energetski Razred (Za Non EU)A+
Energetski razred (za non EU)A+
Broj Polica U Vratima Hladnjaka3
Broj polica u vratima hladnjaka3

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.331 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.129 KM
28. 10. 2026.DStore1.079 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.259 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
28. 10. 2026.MobilMD1.079 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.104 KM
28. 10. 2026.eKstore1.331 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.468 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop929 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
28. 10. 2026.PC Market1.076 KM
28. 10. 2026.Kupix1.079 KM
28. 10. 2026.Centrum Shop960 KM
27. 10. 2026.Kupix1.079 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.129 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
27. 10. 2026.DStore1.079 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.259 KM
27. 10. 2026.MobilMD1.079 KM
27. 10. 2026.Omega Web Shop929 KM
27. 10. 2026.Centrum Shop960 KM
27. 10. 2026.eKstore1.331 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.468 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.104 KM
27. 10. 2026.PC Market1.076 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.129 KM
26. 10. 2026.Omega Web Shop929 KM
26. 10. 2026.Kupix1.079 KM
26. 10. 2026.DStore1.079 KM
26. 10. 2026.MobilMD1.079 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.468 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.259 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
26. 10. 2026.eKstore1.331 KM
26. 10. 2026.PC Market1.076 KM
26. 10. 2026.Centrum Shop960 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.132 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.