Škrtica.
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512GB Cobalt Violet

Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512GB Cobalt Violet

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Samsung

od 2.599 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.599 KM (najviša uporediva 3.569 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobilnitelefoni Na stanju 29. 10. 2026. 2.599 KM Kupi
Mobitech Na stanju 8. 9. 2026. 2.720 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.949 KM Kupi
iConnect Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 23. 7. 2026. 3.365 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.569 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 23. 7. 2026. 2.700 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.949 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.949 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 15. 10. 2026. 2.979 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.216 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.299 KM Kupi

Specifikacije

RAM12GB
Pohrana512GB
Garancija24 mjeseca
ProizvođačSamsung
Izvorna kategorijaMobilni telefoni > Samsung

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
29. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.599 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.949 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba2.949 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba2.949 KM
29. 10. 2026.iConnect2.999 KM
28. 10. 2026.ProComp3.216 KM
28. 10. 2026.Techno Shop3.299 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.949 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
28. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.599 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.949 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.949 KM
28. 10. 2026.iConnect2.999 KM
27. 10. 2026.ProComp3.216 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.949 KM
27. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.599 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.949 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.949 KM
27. 10. 2026.iConnect2.999 KM
27. 10. 2026.Techno Shop3.299 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.949 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.949 KM
26. 10. 2026.iConnect2.999 KM
26. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.599 KM
26. 10. 2026.Techno Shop3.299 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.949 KM
25. 10. 2026.ProComp3.216 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.949 KM
25. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.599 KM
25. 10. 2026.iConnect2.999 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba2.949 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba2.949 KM
25. 10. 2026.Techno Shop3.299 KM
24. 10. 2026.ProComp3.216 KM
24. 10. 2026.Techno Shop3.299 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.569 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.