Škrtica.
Samsung S26+,12+512GB,Black

Samsung S26+,12+512GB,Black

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Samsung

od 2.879 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.879 KM (najviša uporediva 3.339 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 2.879 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.879 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.942 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.105 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.129 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.333 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.339 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 29. 9. 2026. 2.100 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 15. 10. 2026. 2.610 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.081 KM Kupi
Omega Web Shop Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.699 KM Kupi

Specifikacije

PNSM-S947BZKGEUC
RAM12GB
BrendSamsung
Barkod8806097828310
Pohrana512GB
Garancija24M
ProizvođačSamsung
Grupa proizvodaSMARTPHONE
Izvorna kategorijaLaptopi Mobiteli IT > Mobiteli
Količina na stanju10

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp3.081 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.339 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.333 KM
28. 10. 2026.eKstore2.879 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM
28. 10. 2026.MegaTechno2.879 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.105 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop2.699 KM
27. 10. 2026.ProComp3.081 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.339 KM
27. 10. 2026.eKstore2.879 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.333 KM
27. 10. 2026.MegaTechno2.879 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.105 KM
27. 10. 2026.Omega Web Shop2.699 KM
26. 10. 2026.Omega Web Shop2.699 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.333 KM
26. 10. 2026.eKstore2.879 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.333 KM
25. 10. 2026.ProComp3.081 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.339 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM
25. 10. 2026.eKstore2.879 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.879 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.732 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.105 KM
25. 10. 2026.Omega Web Shop2.699 KM
24. 10. 2026.ProComp3.081 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.339 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM
24. 10. 2026.eKstore2.879 KM
24. 10. 2026.MegaTechno2.879 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.732 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.105 KM
24. 10. 2026.Omega Web Shop2.699 KM
23. 10. 2026.ProComp3.081 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.339 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.129 KM

Povezani proizvodi