Škrtica.
Samsung S26 Ultra 12GB 512GB White

Samsung S26 Ultra 12GB 512GB White

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Samsung

od 2.599 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.599 KM (najviša uporediva 3.039 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.599 KM Kupi
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 2.699 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 2.715 KM Kupi
Mobitech Na stanju 29. 10. 2026. 2.720 KM Kupi
Ekutak Na stanju 29. 10. 2026. 2.734 KM Kupi
Mobishop Na stanju 29. 10. 2026. 2.745 KM Kupi
MobilMD Na stanju 29. 10. 2026. 2.950 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.039 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 3.200 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.599 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.637 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.699 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 3.201 KM Kupi

Specifikacije

RAM12GB
BojaCrna
BrandSamsung
MarkaSamsung
PartNoS26 Ultra 12GB White
Pohrana512GB
ProcesorSnapdragon
RAM (GB)12
Garancija24 mjeseci
Sistem (OS)Android
Pohrana (GB)512
ProizvođačSamsung
Boja mobitelaBijela
Brend (marka)Samsung
Garancija-olx24
Model telefonaSamsung S26 ULTRA
Mob RAM memorija12 GB
Izvorna kategorijaPametni telefoni
Zadnja kamera (MP)200MP
Mob interna memorija512 GB
Veličina ekrana (inch)6.9"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp2.637 KM
29. 10. 2026.ProComp2.740 KM
29. 10. 2026.ProComp2.637 KM
29. 10. 2026.ProComp2.740 KM
29. 10. 2026.ProComp2.637 KM
29. 10. 2026.ProComp2.740 KM
29. 10. 2026.ProComp2.637 KM
29. 10. 2026.ProComp2.740 KM
29. 10. 2026.A1 Team3.039 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology2.715 KM
29. 10. 2026.Mobishop2.745 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.599 KM
29. 10. 2026.Ekutak2.734 KM
29. 10. 2026.MobilMD2.950 KM
29. 10. 2026.PC Market2.699 KM
29. 10. 2026.Genelec2.599 KM
29. 10. 2026.Mobitech2.720 KM
29. 10. 2026.DStore2.699 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.589 KM
28. 10. 2026.ProComp2.637 KM
28. 10. 2026.ProComp2.740 KM
28. 10. 2026.ProComp2.637 KM
28. 10. 2026.ProComp2.740 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.039 KM
28. 10. 2026.Mobishop2.745 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.715 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.599 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.734 KM
28. 10. 2026.PC Market2.699 KM
28. 10. 2026.MobilMD2.950 KM
28. 10. 2026.Genelec2.599 KM
28. 10. 2026.Mobitech2.720 KM
28. 10. 2026.DStore2.699 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.589 KM
27. 10. 2026.ProComp2.637 KM
27. 10. 2026.ProComp2.701 KM
27. 10. 2026.ProComp2.637 KM
27. 10. 2026.ProComp2.701 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.999 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.677 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.