Škrtica.
SAMSUNG TV 65" 4K Neo QLED QN70H, Smart TV, Tizen, Quantum HDR, Vision AI

SAMSUNG TV 65" 4K Neo QLED QN70H, Smart TV, Tizen, Quantum HDR, Vision AI

Kategorija: Televizori · Brend: Samsung

od 1.364 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.364 KM (najviša uporediva 1.883 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 29. 10. 2026. 1.364 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.441 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.468 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.469 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.502 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.520 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.550 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.609 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 7. 8. 2026. 1.723 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.883 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.380 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.672 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-QE65QN70HAUXXH
HDRHDR, HDR 10+
Boja165 cm (65'')
BrendSamsung
Grupa60"-75" dijagonala
SmartSMART
Komplet165 cm (65'')
ProcesorNQ4 AI Processor
DimenzijeTizen
Garancija24M
Na stanju1
PrijemnikDVB-T2CS2
Dijagonala65"
KategorijaLED TV
Rezolucija4K
PovezivanjeWi-Fi 6E, BT 5.3.
Priključci3 x HDMI, 2 x USB, LAN, CL
ProizvodjacSAMSUNG
Garancija mj24m
ProizvođačSAMSUNG
Garancija-olx24
Brzina čitanjaNeoQled
Dijagonala(inch)65
Wi-Fi televizoraNe
Energetski razredE
Dijagonala zaslona165 cm (65'')
Izvorna kategorijaTehnika i elektronika > Televizori > Tv, foto i video
Rezolucija zaslona3840 x 2160 UHD
Dimenzije Š x D x V1450,9 x 270,4 x 890 mm
Broj stranica za ispis3840 x 2160 UHD

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.609 KM
29. 10. 2026.eKstore1.883 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.468 KM
29. 10. 2026.Mitalex1.550 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.520 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.469 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba1.502 KM
29. 10. 2026.IMEL Shop1.364 KM
29. 10. 2026.ProComp1.672 KM
29. 10. 2026.Fontele.ba1.399 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.609 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.550 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.468 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.520 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.469 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.502 KM
28. 10. 2026.eKstore1.883 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.364 KM
28. 10. 2026.ProComp1.672 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.380 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.441 KM
28. 10. 2026.Fontele.ba1.399 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.609 KM
27. 10. 2026.eKstore1.883 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.550 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.468 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.520 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.469 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.502 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.364 KM
27. 10. 2026.ProComp1.672 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.441 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.380 KM
27. 10. 2026.Fontele.ba1.399 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.609 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.550 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.469 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.502 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.364 KM
26. 10. 2026.ProComp1.672 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.