Škrtica.
SAMSUNG TV 85" 4K Crystal UHD U7022H, Smart TV, Tizen, HDR, PurColor, Motion Xcelerator

SAMSUNG TV 85" 4K Crystal UHD U7022H, Smart TV, Tizen, HDR, PurColor, Motion Xcelerator

Kategorija: Televizori · Brend: Samsung

od 2.053 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.053 KM (najviša uporediva 2.545 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 2.053 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.210 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.247 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.287 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 2.329 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.333 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.349 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.419 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.545 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.075 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.516 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-UE85U7022HUXXH
HDRHDR, HDR 10+
Boja215 cm (85")
BrendSamsung
Grupa75"-85" dijagonala
SmartSMART
Komplet215 cm (85")
ProcesorCrystal Processor 4K
DimenzijeTizen
Garancija24M
Na stanju3
PrijemnikDVB-T2CS2
Dijagonala85"
KategorijaLED TV
Rezolucija4K
PovezivanjeWi-Fi 5, BT 5.3
Priključci3 x HDMI, 1 x USB, LAN, CL
ProizvodjacSAMSUNG
Garancija mj24m
ProizvođačSamsung
Brzina čitanjaLED
Dijagonala(inch)85
Energetski razredF
Dijagonala zaslona215 cm (85")
Izvorna kategorijaTelevizori
Rezolucija zaslona3840 x 2160 UHD
Dimenzije Š x D x V1889,9 x 326 x 1132,8 mm
Broj stranica za ispis3840 x 2160 UHD

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.516 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.419 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.333 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.287 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.349 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.247 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.210 KM
28. 10. 2026.eKstore2.545 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop2.053 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.075 KM
27. 10. 2026.ProComp2.516 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.419 KM
27. 10. 2026.eKstore2.545 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.287 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.333 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.349 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.210 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.247 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop2.053 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.075 KM
26. 10. 2026.ProComp2.516 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.419 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.333 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.247 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.210 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop2.053 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.349 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.075 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.287 KM
26. 10. 2026.eKstore2.545 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.333 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.349 KM
25. 10. 2026.ProComp2.516 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.419 KM
25. 10. 2026.eKstore2.545 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.287 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.116 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.210 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba2.247 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop2.053 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.