Škrtica.
SAMSUNG TV 85" 4K LED U8072F, Smart TV, Dynamic Crystal Color, AirSlim, Motion Xcelerator

SAMSUNG TV 85" 4K LED U8072F, Smart TV, Dynamic Crystal Color, AirSlim, Motion Xcelerator

Kategorija: Televizori · Brend: Samsung

od 2.226 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.226 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 2.226 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 19. 7. 2026. 2.280 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.405 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 20. 7. 2026. 2.445 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 18. 7. 2026. 2.491 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.260 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 4. 8. 2026. 2.740 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.491 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.541 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.629 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-UE85U8072FUXXH
HDRHDR, HDR 10+
BojaCrna
BrendSamsung
Grupa75"-85" dijagonala
Komplet215 cm (85")
ProcesorCrystal Processor 4K
DimenzijeTizen
Garancija24M
Na stanju1
PrijemnikDVB-T2C
KategorijaLED TV
PovezivanjeBT5.3, WiFi5
Priključci3x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN)
Garancija mj24 M
ProizvođačSamsung
Brzina čitanjaLED
Dijagonala(inch)85
Energetski razredG
Dijagonala zaslona215 cm (85")
Dodatne TV osobineFilmmaker Mode, UHD Dimming, 4K Upscaling, Mega Contrast
Izvorna kategorijaTelevizori
Rezolucija zaslona3840 x 2160 UHD
Dimenzije Š x D x V1889,9 x 326 x 1132,8 mm
Broj stranica za ispis3840 x 2160 UHD

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.405 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.405 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.405 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.405 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.167 KM
25. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.167 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
24. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
24. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
23. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
23. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.167 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
22. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
22. 10. 2026.Biscomm2.167 KM
22. 10. 2026.ABC Shop2.260 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.629 KM
21. 10. 2026.Mitalex2.541 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.491 KM
21. 10. 2026.Biscomm2.167 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.