Škrtica.
Samsung TV UE65U8072HUXXH

Samsung TV UE65U8072HUXXH

Kategorija: Televizori · Brend: Samsung

od 970 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 970 KM (najviša uporediva 1.930 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 970 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.069 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.870 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.930 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.000 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.059 KM Kupi

Specifikacije

BojaCrna
BrendSamsung
TjunerDVB-T2/C/S2
CI slotDa
Smart TVDa
Garancija24M
ProizvođačSamsung
VESA montaža200 x 200
Tehnologija TVLED
Dijagonala(inch)65
Operativni sistemTizen
Izvorna kategorijaTelevizori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.870 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
28. 10. 2026.DStore1.000 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.870 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
27. 10. 2026.DStore1.000 KM
26. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.870 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
26. 10. 2026.DStore1.000 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.870 KM
25. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.685 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
25. 10. 2026.DStore1.000 KM
24. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.685 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
24. 10. 2026.DStore1.000 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.685 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers970 KM
23. 10. 2026.DStore1.000 KM
23. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
22. 10. 2026.Techno Shop1.059 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.069 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.