Škrtica.
SBS Free bulit-in frižider TCL

SBS Free bulit-in frižider TCL

Kategorija: Frižideri · Brend: TCL

od 1.499 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.499 KM (najviša uporediva 2.042 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 21. 10. 2026. 1.712 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.746 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.785 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.042 KM Kupi

Specifikacije

BojaINOX
BrandTCL
BrendTCL
No FrostDa
Garancija60 mjeseci
ProizvođačTcl
Zapremina (l)456 lit
Dimenzije (mm)833 x 1900 x 580 (mm)
Tip frižideraSamostojeći
Energetska KlasaE
Energetska klasaE
Izvorna kategorijaFrižideri

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm2.042 KM
28. 10. 2026.eKstore1.499 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
28. 10. 2026.PC Market1.746 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.042 KM
27. 10. 2026.eKstore1.499 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
27. 10. 2026.PC Market1.746 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.042 KM
26. 10. 2026.PC Market1.746 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.042 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.571 KM
25. 10. 2026.eKstore1.499 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
25. 10. 2026.PC Market1.746 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.571 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
24. 10. 2026.PC Market1.746 KM
24. 10. 2026.eKstore1.499 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.571 KM
23. 10. 2026.eKstore1.499 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
23. 10. 2026.PC Market1.746 KM
22. 10. 2026.eKstore1.499 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.571 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
22. 10. 2026.PC Market1.746 KM
21. 10. 2026.No Limit Technology1.712 KM
21. 10. 2026.eKstore1.499 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.785 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.571 KM
21. 10. 2026.MegaTechno1.549 KM
21. 10. 2026.PC Market1.746 KM
20. 10. 2026.eKstore1.499 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.