Škrtica.
Shark PowerDetecte Clean&Empty5 funkcija,samoprazneca baza,Anti Hair Wrap plus,0.7L,380W

Shark PowerDetecte Clean&Empty5 funkcija,samoprazneca baza,Anti Hair Wrap plus,0.7L,380W

Kategorija: Ostalo · Brend: Shark

od 1.269 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.269 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 2. 8. 2026. 1.269 KM Kupi
eKstore Na stanju 2. 8. 2026. 1.269 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 2. 8. 2026. 1.332 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.367 KM Kupi
PC Market Na stanju 2. 8. 2026. 1.410 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 22. 7. 2026. 1.440 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.650 KM Kupi

Specifikacije

PNIP3251EUT
BrandShark
BrendShark
Barkod0622356283694
Garancija24M
ProizvođačShark
Grupa proizvodaUSISIVACI
Izvorna kategorijaKućanski aparati > Mali kućanski aparati > Usisivači
Količina na stanju15

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm1.650 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.650 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.269 KM
2. 8. 2026.Biscomm1.269 KM
2. 8. 2026.PC Market1.410 KM
2. 8. 2026.eKstore1.269 KM
2. 8. 2026.MegaTechno1.269 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.332 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech1.367 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.