Škrtica.
Shark stapni usisivacT Detect Pro

Shark stapni usisivacT Detect Pro

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Shark

od 909 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 909 KM (najviša uporediva 1.189 KM), ažurirano 27. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 27. 10. 2026. 909 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 27. 10. 2026. 909 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 27. 10. 2026. 991 KM Kupi
PC Market Na stanju 27. 10. 2026. 1.010 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.010 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 27. 10. 2026. 1.035 KM Kupi
Biscomm Na stanju 27. 10. 2026. 1.182 KM Kupi
A1 Team Na stanju 27. 10. 2026. 1.189 KM Kupi

Specifikacije

PNIW3612EUT
BrandShark
BrendShark
Barkod0622356312448
Garancija24 mjeseca
ProizvođačShark
Grupa proizvodaUSISIVACI
Izvorna kategorijaUsisivaci
Količina na stanju12

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
27. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.182 KM
27. 10. 2026.eKstore909 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology991 KM
27. 10. 2026.MegaTechno909 KM
27. 10. 2026.PC Market1.010 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology991 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.182 KM
26. 10. 2026.MegaTechno909 KM
26. 10. 2026.PC Market1.010 KM
26. 10. 2026.eKstore909 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.182 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology991 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
25. 10. 2026.Biscomm909 KM
25. 10. 2026.eKstore909 KM
25. 10. 2026.MegaTechno909 KM
25. 10. 2026.PC Market1.010 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
24. 10. 2026.Biscomm909 KM
24. 10. 2026.MegaTechno909 KM
24. 10. 2026.PC Market1.010 KM
24. 10. 2026.eKstore909 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
23. 10. 2026.eKstore909 KM
23. 10. 2026.Biscomm909 KM
23. 10. 2026.MegaTechno909 KM
23. 10. 2026.PC Market1.010 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.189 KM
22. 10. 2026.eKstore909 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.035 KM
22. 10. 2026.MegaTechno909 KM
22. 10. 2026.PC Market1.010 KM
22. 10. 2026.Biscomm909 KM

Povezani proizvodi